NABÍDKA

Proč by měl být zaklad nabídky vždy obyčejný? U nás jsme si řekli ne! V základu u nás můžete čekat prémiovou kvalitu pokouření, kterou Vám zajistí model známého českého výrobce Rhookah Trpaslík. Vyrobena pouze z lokálních materiálu odkazuje na region svého vzniku – Valachy. A to také vzhledem, který nápadně připomíná “demižón”. 

Naší snahou přinášet do dýmkařské komunity nové možnosti jsme nakonec došli k názoru zpřístupnit naši sbírku a dát Vám tak jedinečnou možnost otestovat vodní dýmky všech možných konstrukcí ze všech koutů světa. Tyto dýmky se vyznačují svou specifickou konstrukcí, vždy prémiovou kvalitou, kdy každá Vám přinese trochu odlišný zážitek. Chcete si porovnat 2 rozličné dýmky, jejichž koupi zvažujete? U nás není problém! Součástí menu jsou všechny doplňky úrovně Bronze (LED osvětlení, Ovoce, barvivo, led pro vychlazení a další) a navíc je možno do vázy přidat mátu pro osvěžení.

Chcete i přes to něco navíc? Vyžadujete jen to opravdu nejlepší? Připravili jsme pro Vás menu Gold, které obsahuje designové dýmky vyrobené z nejlepších materiálů a s nejlepším u nás dostupným vybavením. Jedná se o menu bez kompromisů a připravené s ohledem na kvalitní zážitek a efekt, který Vás zajisté ohromí. Součásti menu je samozřejmě vše co v menu Bronze / Silver (LED osvětlení, Ovoce, barvivo, led pro vychlazení a další).